O mně

Zdali někteří z vás přemýšlí o tom, jestli i žena může připravit kvalitní projekt domu, můžu vás ubezpečit, že jste na této webové stránce správně. K projektování jsem byla vedena už odmala. Moje mamka byla učitelkou na Střední průmyslové škole na Slovensku, kde učila Pozemní stavitelství a později měla vlastní projekční kancelář. Už jako dítě jsem se často ptala otázky typu: „Co znamená tato čára a co tamta? Proč má ten dům taková okna? To jsou zakresleny schody, že?“ Projektováním jsme žili každý den, a já jsem se stala toho součástí.

Teď se věnuji projektování i já, a to již více než 16 let. V současné době působím jako samostatný autorizovaný projektant v Praze, akceptován komorou stavebních inženýrů v České i Slovenské republice. To vás také může ubezpečit v tom, že rozumím svému oboru a můžete mi, co se týče odbornosti, maximálně důvěřovat. Mám cit pro estetiku, design a detail, jsem ve své práci precizní a pravidelně studuji nové technologie a trendy.

V minulosti jsem projektovala velké stavby, no v posledních letech se věnuji převážně stavbám pro bydlení – novým rodinným domům nebo starým, které potřebují kompletní rekonstrukcí. Projektování a návrhy těchto typů staveb mají pro mě zvláštní symbolický význam a jejich architektonické a konstrukční návrhy mě hodně baví. Pocit, že tvořím domy pro rodiny, ve kterých pak budou spokojeně žít, je naplňující.

Co další mě dělá v práci šťastnou? Když návrh, který předložím zákazníkovi, v maximální míře splňuje jeho očekávání. Spokojený zákazník je pro mě na prvním místě a utvrzuje mě v tom, že povolání, které jsem si ve svém životě vybrala, bylo pro mě správným rozhodnutím.

Máte dotaz či zájem o mé služby?

V případě zájmu o mé služby vyplňte, prosím, formulář níže. Když chcete vědět cenu za projekt rodinného domu, můžete vyplnit kompletní formulář v sekci ceník. Odpověď dostanete do 24 hodin.


Informace k poskytnutí osobních údajů

Praha a Středočeský kraj
Ing. Alžbeta Podstavská
Dobrovského 646/9, 170 00 Praha 7
IČO:87988151
tel.: +420 773 566 529
Skype: betka69
e-mail: info@betaprojekt.cz

Referenční projekty

Přečtěte si zkušeností mých klientů a nechte se inspirovat

Rekonstrukce rodinného domu

“S manželem jsme zvažovali více než rok, zdali se vůbec náš starý dům dá zrekonstruovat a či se nám oplatí do toho jít. Prodej nepřipadal v úvahu, protože trhová cena byla nízká, dom jsme zdědili a chtěli jsme ho zúročit jinak, než prodat pod cenu. Pani Podstavská byla naše záchrana. Již při první schůzce věděla, o čem mluví a ubezpečila nás, že dům můžeme zrekonstruovat ...

Další reference