Co řekli o naší spolupráci

Na jejich vysněných domech

right-quotes-symbol

Rekonstrukce stodoly a rodinného domu

Kravaře

Po jednom týdnu hledání a čtení informací a recenzí na internetu, se moje žena rozhodla, že se jí nejvíc libí projekty Alžbety Podstavské.

Hned během prvních dvou schůzek bylo jasné, že jsme zvolili správně. Našli jsme společný jazyk a následovala uvolněná konverzace na téma co a kde a jak, měření, plánování, doplňování informací, komunikace, maily, telefony. Vše přetavila do prvních návrhů, které řešily jak praktické, tak estetické potřeby.

Po drobných úpravách a několika konzultačních návštěvách vznikl projekt, který nám naprosto vyhovoval, vše bylo vytvořené opravdu nám a na míru a podle našich přání. Já byl příjemně překvapený komplexností, protože projektantka myslela opravdu na vše.

Spolupráci s paní Podstavskou můžeme vřele doporučit. Její přístup byl vždy naprosto profesionální a naše volba byla správná.

Stanislav Kraus

right-quotes-symbol

Konzultace před rekonstrukcí bytu

Paní Podstavská na naší konzultaci ohledně rekonstrukce působila profesionálně a se skutečným zájmem, aby vše dopadlo dle naši představ.

Jsme vděční za její lidský přístup a schopnost vše jednoduše vysvětlit. Pomohla nám ujasnit si slabé stránky naší nemovitosti.

Jana Hejduková

right-quotes-symbol

Novostavba rodinného domu

Jesenice

Při výběru projekční kanceláře pro novostavbu domu mne zaujaly skvělé reference na práci paní inženýrky Podstavské. Následná spolupráce při realizaci projektu potvrdila má očekávání.

Kromě vysoce profesionálního přístupu s důrazem na každý detail projektu, oceňuji především snahu paní Podstavské maximálně vyhovět našim požadavkům s ohledem na veškeré stavební normy a předpisy, efektivní komunikaci a vysoce odborné znalosti z oboru.

Zároveň mi udělalo velkou radost, jak i během samotného průběhu stavby paní Podstavská rychle reaguje na dotazy ze strany stavební firmy (či mě osobně) se zřetelným zájmem, aby byl projekt realizován dobře a zákazník byl spokojený.

Milan Soukup

right-quotes-symbol

Rekonstrukce rodinného domu

Praha

S paní projektantkou Podstavskou jsme navázali spolupráci kvůli rekonstrukci rodinného domu. Oceňujeme její seriózní jednání, kvalitní a rychlou práci na přípravě projektu.

Paní Podstavská měla vždy několik variant řešení, ale nic nevnucovala. Velmi důležitá byla také její pomoc s administrativou. 

Ochotně řešila i problémy, které nastaly při realizaci stavby.  Spolupráce nám velice vyhovovala.

Martina Kopecká

right-quotes-symbol

Novostavba rodinného domu

Sekerkovy Loučky

Se spoluprací na projektu jsme byli s manželem nadmíru spokojení. Milý, vstřícný a profesionální přístup, skvělá komunikace.

Paní Podstavská zohlednila veškeré naše (někdy trochu přehnané) požadavky a projekt upravila tak, aby byl pro nás cenově dostupný a dával smysl. Teď se už jen těšíme na luxusní bydlení za dostupnou cenu, o tom se nám zezačátku ani nesnilo.

Zároveň jsme uvítali spolupráci paní Podstavské s paní Výbornou, která se nám stará o vyřízení stavebního povolení, dle našeho názoru je to k nezaplacení. Moc vám děkujeme.

Eliška Kircherová

right-quotes-symbol

Rekonstrukce dvou bytových jednotek

Praha

Paní inženýrka Podstavská se našemu projektu věnovala hned od začátku s velkým zaujetím. Velmi profesionálně se věnovala každému detailu se snahou maximálně vyjít vstříc našim potřebám a přáním.

Celý projekt rekonstrukce a propojení bytu byl vypracován ve velmi krátkém čase a v perfektní kvalitě. Spolupráci s paní inženýrkou vřele doporučujeme.

Šmídovi

right-quotes-symbol

Rekonstrukce rodinného domu

Kladno

Při hledání projektanta pro nástavbu 2 bytů na přízemním domě jsme oslovili několik projekčních kanceláří. Nakonec jsme se na základě webové prezentace rozhodli pro paní Ing. Podstavskou.

Na rozdíl od jiných projektantů, kteří se chtěli bavit o co nejnákladnějších úpravách a v podstatě o demolici domu z 19. století, paní Ing. Podstavská jako jediná hned na první schůzce mluvila přímo k věci, sama navrhovala řešení, která přinášela finanční úsporu při plánované výstavbě patra, a umožňovala tak zachovat ducha domu.

Během zpracování stavební dokumentace nás vždy upozornila na možné konstrukční problémy, na základě těchto informací a jejích návrhů jsme se uměli rozhodnout pro rozumné ekonomické řešení. Projekt bez problémů získal stavební povolení a teď jsme vybíráme dodavatele pro realizaci stavby.

Pavelkovi

right-quotes-symbol

Novostavba rodinného domu

Podlesí

Spolupráci s paní inženýrkou Podstavskou mohu vřele doporučit. Vždy mi vše ochotně a srozumitelně vysvětlila, velmi rychle reagovala na e-mailové dotazy, zapracovala připomínky a svou aktivitou celý projektový proces posouvala, takže dohodnutý časový rámec byl dodržen.

Kromě pohodové komunikace se mi také zamlouval její praktický přístup při volbě materiálů a konstrukčně stavebního řešení s ohledem na vlastnosti a finanční nákladnost.

Martin Bodnár

right-quotes-symbol

Novostavba rodinného domu

Praha

S paní Podstavskou jsme řešili kompletní projekt našeho budoucího rodinného domu. Spolupráce byla velmi efektivní a profesionální.

Paní projektantka se snažila maximálně splnit naše představy a skloubit je se stanovenými podmínkami pro stavbu. Setkání probíhala vždy v příjemném prostředí.

Nyní již stavíme dům a paní Podstavská je k dispozici ke konzultacím i během stavby. Rozhodně můžeme spolupráci s touto projekční kanceláří doporučit.

Jakub Nechanický

right-quotes-symbol

Novostavba rodinného domu

Kamenice

Z práce paní Podstavské jsme byli nadšení a vřele ji doporučujeme každému, kdo očekává férové a profesionální jednání a zároveň nápaditý projekt domu i bez architekta.

Kancelář BetaProjekt jsme oslovili po několika neúspěšných jednáních s architekty, kteří nás tlačili do svých představ a nebyli ochotni vejít se do námi plánovaného rozpočtu.

Paní Podstavská se přijela podívat na pozemek, vyslechla naše představy a po několika konzultacích nám vytvořila opravdu krásný projekt, který přesně splnil naše očekávání i rozpočet.

Paní Podstavská je profesionálka ve svém oboru, umí dobře poradit, navíc je velmi příjemná a práci na projektu i na veškeré dokumentaci pro vyřízení stavebního povolení provedla kvalitně a rychle. Děkujeme!

Královi

right-quotes-symbol

Novostavba rodinného domu – dřevodomu

Jiříkov

Chtěli bychom velice poděkovat paní Podstavské za nádhernou práci na našem projektu. Náš vysněný rodinný dům (montovaná dřevostavba s pultovou střechou) se již tento rok stane skutečností.

Dobrý pocit jsme získali už po prvním e-mailu, kde rychle a přesně odpověděla na veškeré naše otázky. Podruhé se potvrdil při osobní schůzce, kde si paní Podstavská získala naši plnou důvěru.

Nejvíc oceňujeme její profesionální a zároveň přátelsky přístup, otevřenost našim nápadům a požadavkům, pochopení a trpělivost při vysvětlovaní náročných termínů, postupů i českých zákonů. Pro cizince, jako jsme my, je to velice podstatná věc. Vždy dodržela termíny a dohody.

Nebála se s námi jít do nových řešení a pro ČR netradičních technologií. Věříme, že naše bydleni dle projektu paní Podstavské bude spolehlivé, komfortní a šťastné. Ještě jednou moc děkujeme!

Ryzhakovi

right-quotes-symbol

Rekonstrukce rodinného domu

Kostelec nad Labem

Projekční kancelář Ing. Podstavské můžeme rozhodně doporučit. Zpracování kompletního projektu rekonstrukce včetně veškerých rozvodů bylo na vysoce profesionální úrovni a projekt nám stále slouží jako brilantní průvodce stavbou.

Získání stavebního povolení proběhlo velmi rychle. Při přeměně dispozic a navrhování rekonstrukce domu jsme si navíc velmi rozuměli. Díky konzultacím a novým nápadům Ing. Podstavské jsme dosáhli ideálního stavu, který plně uspokojuje naše představy o novém bydlení.

Egerovi

right-quotes-symbol

Novostavba rodinného domu

Dobříš

Projekční kancelář BetaProjekt mohu všem vřele doporučit. Jelikož jsem se zadáváním projektu neměla žádné zkušenosti, svěřila jsem se plně do rukou paní projektantky Podstavské.

Hned na první schůzce jsem si byla jistá, že spolupráce bude velmi příjemná. Nastínila jsem jí svoje představy, jak by měla chata vypadat, a na další schůzce už jsme se dívaly na vizualizaci, kde jsme spolu dolaďovaly jednotlivé detaily.

Projektovou dokumentaci vypracovala velmi profesionálně. Stavební firma, která projekt realizuje, říká, že se s tak dobře a podrobně vypracovaným projektem málokdy setkává.

A ještě musím dodat, že paní inženýrka ráda poradí i nad rámec svých povinností. Zkrátka velmi milá a profesionální, všem vřele doporučuji!

Olga Sedláčková

right-quotes-symbol

Rekonstrukce rodinného domu

Kladno

S manželkou jsme koupili rodinný dům z 30. let, který vyžaduje náročnou celkovou rekonstrukci. Jedná se o relativně prostorný podsklepený 2patrový dům s půdou, ze které plánujeme vybudovat podkrovní bytový prostor.

Paní Ing. Podstavská nám navrhla kompletní prováděcí projekt přesně podle našich požadavků, i s ohledem na finanční náročnost provedení rekonstrukce.

Jsme s výsledkem nadmíru spokojení! Již máme stavební povolení a jednáme s firmami o zahájení stavby.

Prentisovi

right-quotes-symbol

Novostavba rodinného domu

Rudná

Rád bych alespoň touto cestou poděkoval a vyjádřil svoji maximální spokojenost s přístupem a vlastním technickým řešením, se kterým jsem se setkal ve vaší architektonické kanceláři.

Musím vyzdvihnout nejenom profesionalitu, ale především osobní lidský přístup a snahu naplnit moje vize o vysněném rodinném domě.

Kdykoliv a komukoliv vás rád doporučím a budu vědět, že bude spokojený.

Miroslav Zelený

right-quotes-symbol

Novostavba rodinného domu - dřevodomu

Dobříč

Při hledání projektanta pro výstavbu rodinného domu svépomocí jsem váhal, jelikož jsem měl v plánu postavit dům jakožto dřevokonstrukci se slaměnými balíky.

Původně jsem oslovil projektanta, který se podobnými stavbami zabýval, ale neuspěl jsem. Následně jsem kontaktoval paní Ing. Podstavskou, pro kterou jsem se rozhodl po zhlédnutí webových stránek a přečtení kladných doporučení. Dobře jsem udělal.

Paní Podstavská přijala můj záměr bez mrknutí oka a téměř okamžitě začala na projektu pracovat. Vzájemná komunikace probíhala na velmi dobré úrovni. Jako laik jsem se nikdy z její strany nesetkal s arogantním, či povýšeným jednáním a na veškeré dotazy trpělivě odpovídala.

Paní Ing. Podstavská vytvořila rozsáhlý a podrobný projekt, jelikož si zakládá na tom, že její projekty stavební úřady nevrací kvůli nedostatku technických informací.

Osobně doporučuji služby paní Ing. Podstavské pro její vstřícný přístup i k nestandardním projektům, se kterými se na úřadech příliš často nesetkávají.

Ondrěj Suchan

right-quotes-symbol

Rekonstrukce dvou bytových jednotek

Praha

S přípravou projektu a službami jsem byla velmi spokojená. Ten projekt je perfektní a oceňuji, že věnujete velkou pozornost vlastním požadavkům klienta.

Taky jsem moc ráda, že jsme udělali rozpočet stavby. Kontaktovali jsme několik firem a v každé mi řekli, že projekt je, cituji: „fakt dobrý“.

Určitě doporučím vaši projekční kancelář svým známým. Moc děkuji!

Daria Ryan

right-quotes-symbol

Novostavba rodinného domu

Svojkov

Pro kompletní zpracování projektu rodinného domu i s navazujícím vyřízením stavebního povolení jsem oslovil paní Ing. Podstavskou a byl jsem maximálně spokojen.

Vše proběhlo profesionálně, hladce a v relativně krátkém časovém horizontu – od přípravné fáze přes komunikaci návrhů a našich potřeb, zpracování vizualizace domu až po vytvoření kompletního projektu, který přesně splnil naše očekávání.

Proces zpracování projektu, kterého jsem se původně obával, se nakonec stal příjemnou fází na naší cestě k novému bydlení.

Paní Ing. Podstavskou mohu vřele doporučit všem, kteří hledají profesionální přístup a jednání.

Daniel Rezek

right-quotes-symbol

Rekonstrukce rodinného domu

Praha

Když jsem hledal projektanta pro rekonstrukci rodinného domu, oslovil jsem 5 projekčních kanceláří.

Pro paní Podstavskou jsem se rozhodl, protože na rozdíl od ostatních, kteří se chtěli bavit hlavně o penězích, ona jediná na první schůzce mluvila přímo k věci a upozornila nás na konstrukční fakta, která pak ovlivnila naše rozhodnutí jít do toho s ní.

Projekt prošel stavebním úřadem bez problémů a teď jsme společně ve fázi výběru dodavatele pro realizaci stavby.

Filipovi

right-quotes-symbol

Novostavba rodinného domu

Stupava SR

S prací p. Podstavské jsem byl moc spokojený. Od návrhu studie až po prováděcí dokumentaci vše klapalo hladce.

Dokázala perfektně číst z představ a zhmotnit je do reálné podoby. Skutečně zapracovala všechny naše individuální požadavky na rodinný dům.

I v následném procesu schvalování byla obrovskou oporou při vyjednávání a argumentaci se stavebním úřadem, takže jsme brzy získali stavební povolení. Spolupráci s ní skutečně doporučuji!

Leškovi

right-quotes-symbol

Novostavba rodinného domu

Vysoká pri Morave SR

Tisíceré díky za odvedenú prácu, dom spĺňa na 98 % všetko, čo som kedy chcel. Ešte veľa veľa dobrých projektov a zákazníkov prajem.

Goliáš

right-quotes-symbol

Rekonstrukce rodinného domu

Michalovce SR

Více než rok jsme zvažovali, jestli se náš starý dům dá zrekonstruovat a jestli se nám to vyplatí.

Paní Podstavská byla naše záchrana. Již při první schůzce věděla, o čem mluví, a ubezpečila nás, že dům se dá zrekonstruovat i s rozpočtem, který máme k dispozici.

Projekt jsme měli připravený za 6 týdnů, stavební řízení proběhlo bez problému. Jsme ji moc vděčni za pomoc a její práci doporučujeme.

Novákovi

right-quotes-symbol

Novostavba rodinného domu

Limbach SR

Byl jsem spokojený s přístupem, rychlostí zpracování projektu. s dořešením konstrukčních změn během realizace, s konzultací při realizaci stavby přes e-mail či telefon. Za to děkuji.

Matejskovi

right-quotes-symbol

Novostavba rodinného domu

Kalinkovo SR

Před stavbou jsme měli jenom představu o novém bydlení v bungalovu. Ing. Podstavská naše představy promptně zakreslila, vysvětlila detaily a připravila kompletní projekt pro realizaci stavby.

Výsledkem je ideální bydlení ve 3pokojovém bungalovu, dostatečné a prostorné pro 3 osoby i díky skvěle navržené dispozici. Děkujeme!

Šlahorovi

right-quotes-symbol

Novostavba rodinného domu

Příbram

Projekt rodinného domu připravila Ing. Podstavská přesně dle zadání a v termínu, na kterém jsme se dohodli. Kvalita, pravidelná komunikace, příjemné vystupování a odbornost – to přesně vystihuje spolupráci s paní Podstavskou. My ji můžeme jenom doporučit!

Křížovi

right-quotes-symbol

Novostavba rodinného domu - dřevodomu

Lukov

Projekt našeho rodinného domu vytvořila paní Ing. Podstavská zcela v souladu s našimi přáními (někdy dost náročnými a neobvyklými) ve velmi přátelské a vstřícné atmosféře.

Projekt prošel stavebním řízením zcela hladce a bez sebemenších výhrad a získal velkou podporu. 

Skvělý projekt a celou bezchybnou dokumentaci jsme navíc dostali za velmi příznivou cenu. Projekční kancelář BetaProjekt vřele doporučujeme!

Karezovi

right-quotes-symbol

Rekonstrukce bytu

Praha

Já jsem byla s vaší prací, přístupem, spolehlivostí a výborným vystupováním velice spokojená a budu vás doporučovat svým známým. Na úřadě vše proběhlo bez problémů. Je s Vámi radost pracovat. Strašně Vám fandím.

Kourkovi

right-quotes-symbol

Rekonstrukce nebytových prostor

Praha

S prací paní Ing. Podstavské jsem nadmíru spokojená – velice vstřícný přístup, ochota, příjemné jednání a hlavně perfektně zpracovaná projektová dokumentace, kterou stavební úřad přijal hned napoprvé. Služby paní Podstavské vřele doporučuji!!!

Šmídovi

right-quotes-symbol

Konzultace před realizací stavby

Beroun

V projekční kanceláři jsme si objednali jenom poradenství při výběru firmy pro stavbu rodinného domu.

Paní Podstavská byla vstřícná. Zaslali jsme jí všechny nabídky od dodavatelů včetně rozpočtů a realizačního projektu, který nám projektoval jiný projektant. Práce předešlého projektanta se pak ukázala jako nedostatečná a my jsme projekt zadali k přepracování paní Podstavské.

Celkovou analýzu 5 firem nám připravila během dvou týdnů i s přesným zdůvodněním, proč jsou některé firmy lepší než ty ostatní, dokonce nás upozornila i na položky v rozpočtu, které nebyly v pořádku, a firmy se tak chtěly „nabalit”.

Výběr firmy pak nechala na nás, ale nechali jsme si poradit a udělali jsme dobře. Firma odvedla skvělou práci za dobrou cenu. Určitě bych se na tuto projekční kancelář obrátil i v budoucnu. Děkujeme!“

Jan Koutný

Objednejte se na informační schůzku

Domluvíme se, jak začneme tvořit váš vysněný domov