Proměnit váš sen na dům dá hodně práce

Většinu úkolů můžete svěřit mně

Betaprojekt.cz | Co nabízím – Architektonická studie

Architektonická studie vysněného bydlení

 

Rýsuje se vám v hlavě představa nového bydlení a hledáte někoho, kdo jí dá pevný tvar?

Navrhnu pro vás domov, který přesně odpovídá potřebám vaší rodiny, je funkční, praktický a smysluplně využitý do posledního centimetru.

A hlavně: dá se postavit nebo zrekonstruovat za rozumné peníze.

Q

E-book 10 kroků, jak si vybrat toho pravého projektanta pro svůj dům

Hledáte projektanta pro svůj budoucí rodinný dům ale nevíte, podle čeho vybírat? Stáhněte si průvodce v 10 krocích, který vám zaručí, že během svého rozhodování neuděláte chybu.

Kompletní projektová dokumentace

 

Hledáte na projekt novostavby nebo rekonstrukce projektanta, který má prvotřídní znalosti, ale také pochopení pro netechnické sny a přání?

Vyberte si takového, který vás osloví nejen odbornými dovednostmi, ale také lidským přístupem a estetickým cítěním.

Již více než 20 let vytvářím kvalitní projekty, které za přesnost a podrobnost oceňují jak úředníci, tak stavební firmy.

Ráda provedu celým procesem projektu i vás.

Betaprojekt.cz | Co nabízím – Projektová dokumentace
Betaprojekt.cz | Co nabízím – Konzultace

Odborné konzultace k vysněnému rodinnému domu nebo bytu

 

Víte toho o stavebnictví méně, než byste potřebovali, a chcete mít jistotu, že se i tak při řešení rodinného bydlení rozhodnete správně?

Ať už máte před sebou koupi pozemku, bytu, novostavbu či rekonstrukci domu, nebo jen nějaký dílčí krok, který má zkvalitnit vaše bydlení, obraťte se na mě.

Získáte nezávislý pohled a rady prověřené mou téměř 20letou praxí ve stavebnictví.

right-quotes-symbol

Při přeměně dispozic a navrhování rekonstrukce domu jsme si s Ing. Podstavskou velmi dobře rozuměli. Zpracování projektu včetně veškerých rozvodů bylo vysoce profesionální a projekt nám stále slouží jako brilantní průvodce stavbou. Stavební povolení jsme získali velmi rychle. Díky konzultacím a novým nápadům Ing. Podstavské jsme naplnili své představy o novém bydlení.

Egerovi

right-quotes-symbol

Ten projekt je perfektní a oceňujeme, že věnujete velkou pozornost vlastním požadavkům klienta. Taky jsem moc ráda, že jsme udělali rozpočet stavby. Kontaktovali jsme několik firem a v každé mi řekli, že projekt je, cituji: „fakt dobrý“. Určitě vás doporučím svým známým. Moc děkuji!

Daria Ryan

Objednejte se na informační schůzku

Domluvíme se, jak začneme tvořit váš vysněný domov