Ceník

Přípravy cenové nabídky na projekt závisí hlavně od typu stavby a rozsahu projektové dokumentace, proto není možné přesně vypsát ceny za jednotlivé projekty.

Investor si většinou vybere z množstva projektantů právě toho, který mu nabídne nejnižší a tržně podhodnocenou cenu za projekt. Výběr projektanta na základě nejnižší ceny nemusí hned znamenat, že investor ušetří, jak by se na první pohled mohlo zdát. Do ceny projektu vstupuje mnoho faktorů, na které Vás mnoho projektantů na začátku ani neupozorní, a pak se cena vašeho projektu dostane na cenovou relaci, se kterou jste na začátku vůbec nepočítali. Také se Vám může stát situace, že projektant není autorizován, bez praxe a autorizační razítko mu za “pár drobných” zapůjčí jeho přítel, který projekt podrobně nezná a odborně ho nepřekontroluje. Pak přichází při realizaci vaší stavby jeden problém za druhým a vy utrácíte statisíce.

Neriskujte, vsaďte na kvalitu a odbornost za rozumnou cenu!

Pokud máte zájem o vypracování cenové nabídky na projekt rodinného domu, stačí, když vyplníte formulář, který naleznete níže. Na základě poskytnutých informací Vám ji připravím a zašlu e-mailem. Pokud je lokalita jiná než Praha, do poznámky uveďte, kde přesně budete stavět!

 


Informace k poskytnutí osobních údajů