Poradenství před koupi nebo rekonstrukcí staršího rodinného domu

Před koupi nebo rekonstrukcí staršího rodinného domu vám nabízím tři alternativy odborného poradenství. Podrobnou specifikaci a ceny naleznete v tabulce. Cena je již konečná, nenavyšuje se o DPH. Po zaslání objednávky se s vámi do 24h spojím telefonicky nebo emailem a dohodneme si termín schůzky.

Své služby nabízím v Praze, okolí a celém Středočeském kraji. Doprava po Praze je již zahrnuta v ceně. Doprava po Středočeském kraji činí +800. - Kč k základní ceně za poradenství.

V případě, že byste se v budoucnu rozhodli pro kompletní projekt rekonstrukce rodinného domu (projekt pro stavební povolení, který je již na úrovni prováděcí dokumentace), tak vám cenu za poradenství odečtu z ceny projektu. 

Během odborného poradenství neprovádím žádné měření (např. termovizní měření, měření teploty a vlhkosti vzduchu, měření kročejové neprůzvučnosti, elektroinstalací atd.) jako se to dělá u inspekce nemovitostí! Poradenství poskytuji pro stávající stavby, nedělám odbornou konzultaci před koupi nových staveb.

ALTERNATIVY PORADENSTVÍ ZÁKLADNÍ PORADENSTVÍ NA MÍSTĚ ROZŠÍŘENÉ PORADENSTVÍ S PÍSEMNÝM VÝSTUPEM KOMPLETNÍ PORADENSTVÍ S PÍSEMNÝM VÝSTUPEM
Podrobná prohlídka domu v trvání 1,5h ano ano ano
Zhodnocení stavebně-technického stavu domu na místě ano ano ano
Doporučení pro rekonstrukci na místě ano ano ano
Písemný výstup prohlídky domu ne ano ano
Zhodnocení možných rizik rekonstrukce domu ne ano ano
Fotodokumentace kritických míst domu ne ano ano
Seznam hlavních stavebních prací nutných k rekonstrukci rodinného domu ne ano ano
Objemový odhad nákladů na rekonstrukci rodinného domu ne ano ano
Podrobné zaměření stávajicího stavu celého domu projektantem ne ne ano
Objemový návrh nové dispozice (z archivní projektové dokumentace domu) ne ano ne
Alternativní řešení nové dispozice domu* ne ne ano
  3.990.- Kč 7.990.- Kč 16.490.- Kč**

* Alternativní řešení dispozice není podrobnou architektonickou studii! Jedná se o alternativní námět projektanta na změnu dispozice rodinného domu. V případě, že chce investor do návrhu zapracovat svoje požadavky a postřehy, je možnost si doobjednat podrobnou architektonickou studii.

** Cena je platná pro rodinný dům, kterého celková užitná plocha neprosáhne 200m2. U větších rodinných domů se cena za kompletní poradenství stanovuje dle skutečné úžitné plochy domu dohodou.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ


Informace k poskytnutí osobních údajů

Praha a Středočeský kraj
Ing. Alžbeta Podstavská
Dobrovského 646/9, 170 00 Praha 7
IČO:87988151
tel.: +420 773 566 529
Skype: betka69
e-mail: info@betaprojekt.cz

Referenční projekty

Přečtěte si zkušeností mých klientů a nechte se inspirovat

Rekonstrukce rodinného domu

“S manželem jsme zvažovali více než rok, zdali se vůbec náš starý dům dá zrekonstruovat a či se nám oplatí do toho jít. Prodej nepřipadal v úvahu, protože trhová cena byla nízká, dom jsme zdědili a chtěli jsme ho zúročit jinak, než prodat pod cenu. Pani Podstavská byla naše záchrana. Již při první schůzce věděla, o čem mluví a ubezpečila nás, že dům můžeme zrekonstruovat ...

Další reference